Xbox 360 - Rayman Legends (Classics)

Hry pro XBOX 360 UBISOFT
číslo produktu: X9301735 | PartNo: USX2180302
Xbox 360 - Rayman Legends (Classics)
okamžitá expedice
cena včetně DPH a PHE: 429 Kč
cena bez DPH: 355 Kč
cena v Eur: 16,20 €

ks  

Dostupnost online: skladem dodání do 24 hodin
Pro osobní odběr ověřte dostupnost na odběrných místech
Hry pro XBOX 360 UBISOFT
Výrobce:UBISOFT
Záruční doba:24 měsíců
Parametry produktu
Věkový rating (PEGI):7
Herní žánr:Adventura
Lokalizace:anglická
Typ lokalizace:Kompletní
Platforma:Xbox 360

Xbox 360 - Rayman Legends (Classics)

hra pro konzoli Xbox 360
Když Rayman, Globox, a Teensies procházejí začarovaným lesem, objeví tajuplný stan plný okouzlujících kreseb. Při bližším průzkumu si všimnou, že každý obraz znázorňuje nějaký příběh z mytického světa. Zatímco se soustředí na plátno, na němž je zobrazena středověká krajina, jsou do něj náhle vcucnuti a ocitají se tak na začátku nového dobrodružství. Parta bude muset běhat, skákat a probojovávat si cestu tajuplnými světy, pokud chtějí odhalit tajemství těchto legendárních obrazů.
Herní vlastnosti:
3D souboje s bossy - Bossové mají velkou výhodu proti Raymanově skupině hrdinů - další rozměr. Draci a jiné epické nestvůry mohou útočit ze všech úhlů, takže budete muset být velmi šikovní, abyste je porazili!
Nové výzvy - Spojení se s přáteli při průchodu různými úkoly otestuje vaše schopnosti. Podívejte se jak si vedete v mezinárodním žebříčku!
Rayman Rocks! - Skoč do rytmu bubnů, uhoď do basové struny, načasování a rytmus jsou klíčové vlastnosti ke zvládnutí těchto map. Zvládnete to?
Pokročilý UbiArt Engine - UbiArt Engine rozšířuje své možnosti, které nyní zahrnují nové 3D herní prvky, nový systém osvětlování, lepší design a renderování. Kritiky oceněná grafika je tak ještě o několik stupňů lepší!
Cenami ověnčený tým je zpět - Legendární tým umělců, designerů a skladatelů opět spolupracuje, aby vytvořil nový svět, nové postavy a strhující soundtrack!
Nenalezli jste potřebnou informaci? Zeptejte se nás!
Zobrazit všechny Hry pro XBOX 360