XBOX 360 - Minecraft

Hry pro XBOX 360 Microsoft
číslo produktu: X5964885 | PartNo: G2W-00016
XBOX 360 - Minecraft
okamžitá expedice
cena včetně DPH a PHE: 399 Kč
cena bez DPH: 330 Kč
cena v Eur: 15,10 €

ks  

Dostupnost online: skladem dodání do 24 hodin
Pro osobní odběr ověřte dostupnost na odběrných místech
Hry pro XBOX 360 Microsoft
Výrobce:Microsoft
Záruční doba:24 měsíců
Parametry produktu
Vydavatel:Microsoft
Herní žánr:Strategická
České titulky:ne
Lokalizace:anglická
Typ lokalizace:Kompletní
Multiplayer:ano
Výrobce:Mojang
Věkový rating (PEGI):7
Platforma:Xbox 360
Distribuce:CZ

XBOX 360 - Minecraft

klasika z PC herního světa, nezávislá hra napsaná v Javě,je to sandboxová hra, čili můžete dělat co chcete a jak chcete, v tomto případě se nalézáte v krychlovém 3D světě, efekt dne a noci, kde v noci se objevují příšery, 4 herní módy
Minecraft pro Xbox 360
Fenomén Minecraft přichází i na platformu XBox!
Minecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě vyvíjená firmou Mojang. Je to tzv. sandboxová hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomto případě je hráč vrhnut do krychlovitého 3D světa, kde si musí sám nasbírat materiál na stavbu obydlí a na výrobu nástrojů. Ve hře je aplikován efekt dne a noci. V noci se objevují příšery. Hráč buď může sedět a čekat na svítání, jít ven a bojovat o svůj holý život, jen se snažit rozšířit svůj skromný přístřešek nebo jít spát. Hra obsahuje různé stupně obtížnosti od "Peaceful", kdy se neobjevují monstra a životy se automaticky doplňují, až po obtížnost "Hard". Hra Minecraft také obsahuje podporu texture packů, které mění vzhled hry. Další z možností "okořenění" hry je instalace prozatím oficiálně nepodporovaných modifikací, které mohou přidat například nové bloky, zvěř a předměty.
Herní módy:
Survival - původní herní mód (hlad, těžení, přežívání)
Hardcore - stejný jako mód Survival, s nezměnitelnou obtížností "Hardcore". Pokud zemřete, vymaže se celý svět a hra končí.
Creative - herní mód, ve kterém je zpřístupněno neomezené množství věcí zcela bez těžení, s funkcí létání. Všechny bloky lze rozbít na jedno kliknutí a hráč je v této hře nesmrtelný, ovšem pokud vypadne ze světa (Void), zemře.
Adventure - Stejné jako survival. Nedají se těžit ani pokládat bloky. Předměty se dají ovládat.
Nenalezli jste potřebnou informaci? Zeptejte se nás!
Zobrazit všechny Hry pro XBOX 360

Hledáte také

minecraft xbox 360 xbox 360 minecraft minecraft Minecraft pro xbox 360 minecraft xbox 360#utm_source=search.seznam.cz módy minecraft Xbox 360 - Minecraft módy na minecraft xbox