PS3 - Assassin's Creed III CZ (Essentials)

Hry pro PlayStation 3 UBISOFT
číslo produktu: X9301714 | PartNo: USP3008651
PS3 - Assassin's Creed III CZ (Essentials)
expedice do 2 dnů
cena včetně DPH a PHE: 479 Kč
cena bez DPH: 396 Kč
cena v Eur: 18,10 €

ks  

Dostupnost online: skladem
Pro osobní odběr ověřte dostupnost na odběrných místech
Hry pro PlayStation 3 UBISOFT
Výrobce:UBISOFT
Záruční doba:24 měsíců
Parametry produktu
Lokalizace:česká
Typ lokalizace:Titulky
Multiplayer:ano
Věkový rating (PEGI):18
Herní žánr:Akční
Platforma:Playstation 3

PS3 - Assassin's Creed III CZ (Essentials)

hra pro konzoli PS3, akční adventura, české titulky
Severní Amerika, 18. století, třetí pokračování velicé úspěšné série od Ubisoftu. Po více než 20-ti letém konfliktu se 13 amerických kolonií a Britská koruna ocitají na pokraji mohutné války. Bojové linie jsou načrtnuty a krveprolití je nevyhnutelné. Ze žhavého popela své vypálené vesnice však povstane nový assassin. V žilách mu koluje mohavská i britská krev. Míšenec, jeho otec byl Brit a matka indiánka. Jeho boj za svobodu a spravedlnost tak bude ukován v plamenech revoluce.
Assassin's Creed III se odehrává na pozadí války za americkou nezávislost na konci 18. století. Představí nového hrdinu, Ratohnhaké:tona, potomka indiánského kmene mohavků. Po přijetí civilního jména Connor se stává novým hlasem volajícím po spravedlnosti v odvěké válce assassínů s templáři. Hráči se stanou zabijáky ve válce za osvobození od bezohledné tyranie v nejstylizovanějších a nejplynulejších bitvách celé dosavadní série. V Assassin's Creed III se během války hráči dostanou od nádherných a nezkrocené přírody, přes živoucí koloniální městečka, až na chaotická bojiště, v nichž se americká armáda George Washingtona utkává s velkolepou britskou armádou.
Co nás čeká?
Úžasný konspirativní příběh, podložený skutečnou historií našeho světa.
Nový revoluční herní engine Ubisoft-AnvilNext, který přináší průlom v kvalitě grafiky, modelů postav a umělé inteligenci.
Koloniální Amerika v ohromujícím grafickém kabátě.
• Assassin's Creed III bude doposud nejvýpravnějším dílem série, přinese úžasného nového hrdinu a řádově rozsáhlejší herní obsah", říká Yves Guillemot, výkonný ředitel společnosti Ubisoft. "Ať už jste dlouhodobými fanoušky série Assassin's Creed, nebo jste doposud žádný díl nehráli, rozsah a nádhera Assassin's Creed III vám vyrazí dech."
Nenalezli jste potřebnou informaci? Zeptejte se nás!
Zobrazit všechny Hry pro PlayStation 3